ATAKUM’DA KILIÇDAROĞLU KARŞITI İTTİFAK MI VAR?

13 Mart 2018 233 0

İşte Samsun CHP’de ortalığı karıştıracak fotoğraflar” adıyla yaptığımız haber büyük ses getirdi.

Siyasi partilerin gündeminde seçim hazırlıkları varken CHP’li gençlik kolları başkanının, genel başkanlarını ağır bir şekilde eleştirmesi ve kurultayda rakip adayı açıkça desteklediğini gizlememesi, “CHP gençlik kolları bu mantıkla liderleri için nasıl oy isteyecek?” sorusunu sordurdu. Öte yandan CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci‘den de bu konuda hiçbir açıklama gelmemesi dikkat çekti.

KILIÇDAROĞLU’NA MEYDANA OKUDU

CHP Atakum Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Öztürk, açıklama yaparak, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na adeta meydan okumuş, Kılıçdaroğlu’nun Tüzük Kurultayı’nda, “Ben yoksam parti de yok’ diyen arkadaşlar, kapı burada gidebilirler” sözlerine karşı çıkarak, “Unutulmasın ki bu parti kimsenin babasının malı değil. Genel Başkan dahi olsa bir gün gelip o koltuktan inecektir” demişti.

İNCE’Yİ DESTEKLEDİĞİNİ GİZLEMİYOR

Öztürk’ün, Kılıçdaroğlu’nun rakibi Muharrem İnce’yi desteklediğini gizlememesi ve Kılıçdaroğlu’nu eleştirmesi tepkilere neden olmuştu.

Partililer, Öztürk’ün yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Herkes, CHP Atakum İlçe Başkanı Cemil Deveci‘nin nasıl tepki vereceğini beklerken, Deveci’den ses çıkmaması, “Atakum’da Kılıçdaroğlu karşıtı ittifak mı var?” sorusunu akıllara getirdi.


BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ