ÇİĞDEM KARAASLAN’IN HEDEFİ BELLİ OLDU. BUNDAN SONRASINI BAŞKAN YILMAZ DÜŞÜNSÜN

11 Mart 2018 894 1

AK Parti Samsun milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın, Büyükşehir adaylığına göz kırptığı, bu yönde çalışmalara başladığı öne sürüldü.

Cumhurbaşkanı AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 Projesi’nin startının verildiği açılışta ‘2023 Projesi’nin Mimarı’ diye övgüyle bahsettiği AK Parti Samsun milletvekili Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ın Samsun Büyükşehir Belediyesi başkanlığı için çalışmalar yaptığı öne sürüldü.

Mevcut Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın, il kongresi öncesi görevden alınacağı söylentilerinin ayyuka çıktığı günlerde sürpiz sayılmayacak bir karşı atağın geleceği öğrenildi.

Yerel seçimlerde Büyükşehir için aday olacağı öne sürülen Karaaslan’ın çalışmalara şimdiden başladığı, çevresine bu yönde telkinlerde bulunduğu öğrenildi.

Erdoğan’ın övgüyle bahsettiği Karaslan’ın rakiplerinin de bu yönde karşı refleks hazırlıkları içinde bulundukları öğrenildi.


BENZER KONULAR
YORUM YAZ
Yorum Veren

Bu kadının Samsun nezdinde bir karşılığı olduğuna inanmıyorum. Eğer ki milletvekili yapmamız bile hataydı demeyip belediye başkanlığı gibi görevler verilirse bir daha ou vermem ak partiye. Zaten bunlar yüzünden raydan çıktı parti.

FOTO GALERİ