HERKES ‘ŞEHRİM 2023’Ü KONUŞURKEN BÜYÜKŞEHİR İÇİN TIR YOLA ÇIKTI

12 Mart 2018 626 0

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın ‘Şehrim 2023’ projesinin, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’ten esinlendiğinin gazetelerin birinci sayfasına yansıması büyük bir yarışın erken başladığı yorumlarına sebebiyet verdi.

Bilindiği gibi Canik Belediye Başkanı Osman genç, 2014 yerel seçimleri öncesi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmak için ‘Bir Fikrim Var Tırı’yla  Samsun’un bütün ilçelerini dolaşmıştı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’ın ‘Şehrim 2023’ projesinin Osman Genç’in tırından esinlendiğinin ima edilmesinin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için iki siyasetçinin yarışı erken başlattığı yorumları yapılmaya başlandı.

Samsun İçin Fikrim Var kampanyası başlatan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kampanya tırını ilçe ilçe dolaştırarak halkın fikirlerini alarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı seçim kampanyasını yürütmüştü.

CUMHURBAŞKANI’NDAN TEŞEKKÜR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz Cuma günü “Şehrim 2023” projesini başlatmış ve Türkiye’de bir ilki Çiğdem hanım ve ekibi gerçekleştiriyor. 2023’e bir ön yatırım olarak da devam eden bir adım. Şu ana kadar da bu tür adımları atan herhangi bir siyasi parti yok. Bu otobüslerimiz doğu ve batıya giderek şehirlerimizi dinleyecekler, şehirlerimizin görüşlerini tespit edecekler” diyerek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan’a teşekkür etmişti.

ÇİĞDEM KARAASLAN’IN HEDEFİ BELLİ OLDU. BUNDAN SONRASINI BAŞKAN YILMAZ DÜŞÜNSÜN


BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ