İŞTE SAMSUN CHP’DE ORTALIĞI KARIŞTIRACAK FOTOĞRAFLAR

12 Mart 2018 1.212 0

CHP’li gençlik kolları başkanın Kılıçdaroğlu’nu neden eleştirdiği ortaya çıktı. Seçimlere parçalanmış halde giden CHP’nin bundan sonraki süreçte ne yapacağı merak konusu oldu.

CHP Atakum Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Öztürk‘ün, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu‘na yönelik ağır eleştirileri gündeme bomba gibi düşmüş, adeta meydan okumuştu. Öztürk’ün neden böyle sert bir açıklama yaptığı ortaya çıktı. samsundasecim, Öztürk’ün Kılıçdaroğlu’nun rakibi Muharrem İnce’yi desteklediği ortaya çıktı.

Öztürk, dün medyayda yer alan açıklamalarında, Kılıçdaroğlu’nun Tüzük Kurultayı’nda, “Ben yoksam parti de yok’ diyen arkadaşlar, kapı burada gidebilirler” sözlerine karşı çıkarak adeta kazan kaldırmıştı. Öztürk, “Unutulmasın ki bu parti kimsenin babasının malı değil. Genel Başkan dahi olsa bir gün gelip o koltuktan inecektir” diyerek Kılıçdaroğlu’na meydan okudu.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook profilinin Kılıçdaroğlu’nun kongredeki rakibi Muharrem İnce ile çekilmiş bir fotoğrafını koyan Öztürk, birçok paylaşımında da İnce’yi desteklediği görüldü.

(İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYINIZ)

İşte o paylaşımlardan bazıları:

 


BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ